تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کتاب های نایاب و کاربردی

همانند خودتان که نایاب هستید محلی برای آنچه نیاز دارید کتاب ها ، پروژه ها و مقاله های نایاب را اینجا پیدا کنید شعار ما این است همیشه بهترین هستید و باشید


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 59
  • بازدید دیروز : 29
  • بازدید کل : 100537

مقاله با عنوان طراحي سيستم تهويه تونل هاي مترو تهران - مطالعه موردي حدفاصل ايستگاههاي مولوي – شوش


دانلود مقاله با عنوان مقاله با عنوان طراحي سيستم تهويه تونل هاي مترو تهران - مطالعه موردي حدفاصل ايستگاههاي مولوي – شوش که در هفتمين كنفرانس تونل ايران ارائه شده است.

چکیده

تهويه در مترو به دليل رفت وآمد و حضور تعداد زيادي از مسافران در تونلها ، قطارها و ايستگاههاي مترو اهميت ويژه اي دارد .اجزاي مترو عبارت از تونلها و ايستگاهها هستند كه هواي داخل آنها بايد در شرايط عادي و اضطراري دائما تهويه شود، تا در مواقع عادي شرايط مطلوبي براي افراد و در مواقع اضطراري امكان نجات براي افراد فراهم گردد. با توجه به اين مطلب كه در
حالت عادي قطارهاي مترو با سيستم برق كار مي كنند ، لذا در تونل و ايستگاهها آلاينده هاي ناشي از سوختهاي فسيلي توليد نمي شود و بنابراين در شرايط عادي بايد فقط به گرماي ناشي از تجهيزات ولوازم موجود درايستگاهها ، تونل ، افراد و قطارها توجه كرد. باتوجه به اين مطلب گرماي ناشي از ايستگاههاي مولوي – شوش محاسبه و مقدار هواي لازم براي تهويه كردن به ميزان m3/sec 64 تعيين شد.درشرايط اضطراري نيز با توجه به نوع تونل و ايستگاهها و استانداردهاي لازم براي راندن دود در جهتي كه راههاي فرار براي مسافران حفظ شود و باتوجه به سطح مقطع تونل كه برابر 2m 60 است ، مقدار هواي لازم براي تهويه كردن در شرايط اضطراري به ميزان m3/sec 105 تعيين شد .در نهايت بامحاسبه مقدار هواي لازم در شرايط عادي و اضطراري و ميزان وچگونگي توزيع گرمايي در محيط مترو مقدار هواي لازم جهت هر بخش از محيط مترو محاسبه شده است.


مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 403

برچسب های مهم


مطالب تصادفی

  • دانلود کتاب هنر و معماری اسلامی
  • مجموعه مقالات اولين همايش هوش سازماني و هوش كسب و كار
  • کتاب Understanding Earth ویرایش پنجم
  • پروژه کارشناسی مکانیک با عنوان تحلیل و آنالیز قطعه های خودرو پژو 405
  • دانلود کتاب سقوط اثر آلبر کامو ترجمه فارسی نسخه اصلی و بدون سانسور

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "کتاب های نایاب و کاربردی" می باشد