تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کتاب های نایاب و کاربردی

همانند خودتان که نایاب هستید محلی برای آنچه نیاز دارید کتاب ها ، پروژه ها و مقاله های نایاب را اینجا پیدا کنید شعار ما این است همیشه بهترین هستید و باشید


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 152
  • بازدید دیروز : 14
  • بازدید کل : 100760

مقاله با عنوان معرفي انواع ريسك هاي تونل سازي و ارائه يك سيستم براي مديريت آنها


دانلود مقاله با عنوان معرفي انواع ريسك هاي تونل سازي و ارائه يك سيستم براي مديريت آنها که در هفتمين كنفرانس تونل ايران ارائه شده است.

چکیده

طر حهاي احداث تونل ها و فضاهاي زيرزميني به جهت ارتباط اين ساز هها با زمين و آ بهاي زيرزميني در محيطي با عدم قطعيت بالا دنبال مي شوند. اين عدم قطعيت در بسياري موارد منجر به خسارت هاي سنگيني مي شود كه مديريت ريس كهاي ناشي از اين خسارت ها را ايجاب مي كند. با توجه به اين ويژگ يهاست كه به كارگيري رو شها و روي ههاي كمي و كيفي مرسوم مراحل
مختلف مديريت ريسك (سياستگذاري، شناسايي، ارزيابي، كنترل، اجرا و بازبيني) در اين باره به خوبي پاسخگو نم يباشند. بنابراين طراحي يك سيستم مديريت ريسك خاص به طوري كه مراحل مختلف احداث فضاهاي زيرزميني را دربر گرفته، ريسك هاي ممكن را كنترل كرده و قوانين و راهنماهاي كاري موجود را مد نظر داشته باشد، از اهميت خاصي برخوردار است. در اين مقاله ضمن ارائه تقسيم بندي هاي مختلف از ريسك در پروژه هاي تونل سازي، مناسب ترين تقسيم بندي انتخاب و نحوه تاثيرگذاري آنها در فازهاي مختلف يك پروژه تونل سازي بررسي شده است. براي شناسايي ريسك ها؛ طوفان ذهني، مصاحبه و استفاده از داده هاي تاريخي و براي ارزيابي آنها استفاده از ماتريس ريسك در هر مورد توصيه شده است. همچنين با بررسي سوابق تاريخي و فني 10 پروژه تونلسازي در ايران و 5 پروژه در كشورهاي اروپايي مهم ترين ريسك هاي مرتبط با پروژه و ريسك هاي فني تونلسازي شناسايي و فهرست شده است.در آخر نيز براي طبقه بندي و ارزيابي كل ريسك ها با توجه به شرايط ايران يك روش نيمه كمي مبتني بر ماتريس ريسك ارائه شده است.

 


مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۸ تیر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 439

برچسب های مهم


مطالب تصادفی

  • دانلود کتاب هنر و معماری اسلامی
  • مجموعه مقالات اولين همايش هوش سازماني و هوش كسب و كار
  • کتاب Understanding Earth ویرایش پنجم
  • پروژه کارشناسی مکانیک با عنوان تحلیل و آنالیز قطعه های خودرو پژو 405
  • دانلود کتاب سقوط اثر آلبر کامو ترجمه فارسی نسخه اصلی و بدون سانسور

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "کتاب های نایاب و کاربردی" می باشد