تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کتاب های نایاب و کاربردی

همانند خودتان که نایاب هستید محلی برای آنچه نیاز دارید کتاب ها ، پروژه ها و مقاله های نایاب را اینجا پیدا کنید شعار ما این است همیشه بهترین هستید و باشید


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 95
  • بازدید دیروز : 29
  • بازدید کل : 100573

مقاله مدیریت با عنوان رابطه كيفيت زندگي كاري و رضايت شغلي (مورد مطالعه: كاركنان دانشگاه آزاد كازرون)


مقاله با عنوان رابطه كيفيت زندگي كاري و رضايت شغلي (مورد مطالعه: كاركنان دانشگاه آزاد كازرون) که در اولين كنفرانس بين المللي مديريت نوآوري و کارآفرینی (27 و 28 بهمن 89) ارائه شده آماده دانلود می باشد.

تعداد صفحه: 22

محتویات فایل: فایل زیپ حاوی یک pdf.

چکیده

پژوهش حاضر با هدف بررسي رابطه بين كيفيت زندگي كاري و رضايت شغلي در ميان كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد خوراسگان به مرحله اجرا درآمد. در راستاي اين هدف از جامعه آماري (كليه كاركنان دانشگاه آزاد اسلامي واحد كازرون) كه170 نفر بودند، 136 نفر از كاركنان كه به صورت تصادفي ساده از روي فهرست اسامي كاركنان دانشگاه انتخاب شده بودند، به پرسشنامه هاي تحقيق پاسخ دادند. روش پژوهش همبستگي بود و پرسشنامه هاي مورد استفاده در پژوهش شامل پرسشنامه كيفيت زندگي كاري (با 35 سوال) و پرسشنامه رضايت شغلي (شاخص توصيف شغل يا JDI با 47 سوال) بود. روايي پرسشنامه ها مورد تاييد صاحب نظران مديريت و اساتيد راهنما و مشاور قرار گرفت. براي كسب اطمينان از پايايي آن از روش آلفاي كرونباخ استفاده شد. پايايي پرسشنامه كيفيت زندگي كاري و رضايت شغلي به ترتيب0/88 و 0/84 به دست آمد. داده هاي حاصل از پرسشنامه هاي پژوهش با استفاده از ضريب همبستگي پيرسون و تحليل رگرسيون گام به گام مورد بررسي قرار گرفت. نتايج حاصله حاكي از آن بود كه كيفيت زندگي كاري كلي با رضايت شغلي (0/641 = r) داراي رابطه مثبت معني دار (0/01> P) مي باشد. نتيجه بررسي فرضيه اول پژوهش در سطح جزئي تر حاكي از آن بود كه رضايت شغلي به ترتيب با تامين فرصت رشد و امنيت مداوم (0/549 = r)، با توسعه قابليت هاي انساني (0/545 = r)، با فضاي كلي زندگي (0/504 = r)، با وابستگي اجتماعي در زندگي كاري (0/502 = r)، با پرداخت منصفانه و كافي (0/496 = r)، با وحدت و انسجام اجتماعي در سازمان (0/472 = r)، با قانون گرايي در سازمان (0/407 = r)، با محيط كاري ايمن و بهداشتي (0/314 = r)، به ترتيب داراي بالاترين و پايين ترين همبستگي معني دار (0/01> P) است. اما نتايج تحليل رگرسيون گام به گام نشان داد كه از بين كليه ابعاد كيفيت زندگي كاري به ترتيب توسعه قابليت هاي انساني (با بتاي استاندارد 0/307)، پرداخت منصفانه و كافي (با بتاي استاندارد 0/269) و فرصت رشد و امنيت مداوم ( با بتاي استاندارد 0/234) داراي بالاترين و پايين ترين توان پيش بين معنادار براي رضايت شغلي هستند.


مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۹ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 301

مطالب تصادفی

  • دانلود کتاب هنر و معماری اسلامی
  • مجموعه مقالات اولين همايش هوش سازماني و هوش كسب و كار
  • کتاب Understanding Earth ویرایش پنجم
  • پروژه کارشناسی مکانیک با عنوان تحلیل و آنالیز قطعه های خودرو پژو 405
  • دانلود کتاب سقوط اثر آلبر کامو ترجمه فارسی نسخه اصلی و بدون سانسور

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "کتاب های نایاب و کاربردی" می باشد