تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کتاب های نایاب و کاربردی

همانند خودتان که نایاب هستید محلی برای آنچه نیاز دارید کتاب ها ، پروژه ها و مقاله های نایاب را اینجا پیدا کنید شعار ما این است همیشه بهترین هستید و باشید


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 168
  • بازدید دیروز : 14
  • بازدید کل : 100776

مقاله مدیریت با عنوان شناسايي قوت ها و ضعف ها، فرصت ها و تهديدهاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي غيردولتي شهرستان گرگان


مقاله با عنوان شناسايي قوت ها و ضعف ها، فرصت ها و تهديدهاي موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي غيردولتي شهرستان گرگان که در اولين كنفرانس بين المللي مديريت نوآوري و کارآفرینی (27 و 28 بهمن 89) ارائه شده آماده دانلود می باشد.

تعداد صفحه:11

محتویات فایل: فایل زیپ حاوی یک pdf.

چکیده

در اين مقاله، شناسايي فرصت ها و تهديد ها، قوت و ضعف ها در موسسات آموزش عالي غيرانتفاعي غيردولتي شهرستان گرگان با هدف تعيين فرصت ها و تهديد ها و نقاط قوت و ضعف در ابعاد انساني، مالي، و مادي و تدوين استراتژي مناسب بر اساس تحليل swot و ارائه ي راهكار هاي اجرايي به منظور بهبود برنامه ها مورد بررسي قرار گرفته است. بر اساس روش شناسي پژوهش، يك پرسشنامه ي جامع براي اخذ ديدگاه هاي 50 نمونه از اعضاي جامعه ي آماري طراحي و اجرا شده است. براي مقايسه ي مولفه ها بر اساس اطلاعات جمعيت شناختي از تحليل واريانس چند متغيره استفاده گرديده است؛ اما سوالات تحقيق در هر مقوله با استفاده از آزمون خي دو نيكويي برازش، تفاوت معني داري آن به اثبات رسيده است و با استفاده از آزمون فريدمن اولويت بندي شده است. بر طبق تجزيه و تحليل داده هاي پژوهش، بين سطوح تحصيلي و رشته هاي تحصيلي مختلف اساتيد و همچنين بين سابقه ي كاري، سن و جنسيت اساتيد در شناسايي مقوله هاي فرصت، تهديد و ضعف و قوت تفاوت معني داري وجود نداشته است. پس از تجزيه و تحليل سوالات پژوهش پيشنهاد مي شود كه جهت دستيابي به اهداف در موسسات آموزش عالي، انگيزه هاي مادي در بين كاركنان تقويت شود، دانش شغلي اعضاي هيأت علمي با برگزاري دوره هاي آموزش ضمن خدمت بالا رود، از مشاركت مالي نيروي انساني در جهت تاسيس موسسه هاي سودآور در دانشگاه ها در ابعاد عمراني و آموزشي استفاده بهينه شود. نظام آموزش عالي محتواي مناسبي را بر اساس نيازهاي آموزشي در موسسات غير انتفاعي تنظيم كند و آن را تحت عنوان دروس اختياري در بين دروس ديگر قرار دهد.

 


مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 367

مطالب تصادفی

  • دانلود کتاب هنر و معماری اسلامی
  • مجموعه مقالات اولين همايش هوش سازماني و هوش كسب و كار
  • کتاب Understanding Earth ویرایش پنجم
  • پروژه کارشناسی مکانیک با عنوان تحلیل و آنالیز قطعه های خودرو پژو 405
  • دانلود کتاب سقوط اثر آلبر کامو ترجمه فارسی نسخه اصلی و بدون سانسور

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "کتاب های نایاب و کاربردی" می باشد