تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کتاب های نایاب و کاربردی

همانند خودتان که نایاب هستید محلی برای آنچه نیاز دارید کتاب ها ، پروژه ها و مقاله های نایاب را اینجا پیدا کنید شعار ما این است همیشه بهترین هستید و باشید


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 87
  • بازدید دیروز : 29
  • بازدید کل : 100565

مقاله مدیریت و کارآفرینی با عنوان مديريت منابع انساني الكترونيكي تسهيل گر نوآوري درسازمان


مقاله با عنوان مديريت منابع انساني الكترونيكي تسهيل گر نوآوري درسازمان که در اولين كنفرانس بين المللي مديريت نوآوري و کارآفرینی (27 و 28 بهمن 89) ارائه شده آماده دانلود می باشد.

تعداد صفحه:14

محتویات فایل: فایل زیپ حاوی یک pdf.

چکیده

امروزه پيشرفت سريع و روزافزون فن آوري اطلاعات و ارتباطات و قابليت هاي كاربردي آن در حوزه هاي مختلف سازمان، باعث رسوخ فن آوري اطلاعات در فرآيندها و سيستمهاي منابع انساني شده و رويكرد جديدي را در مديريت منابع انساني ايجاد كرده است كه از آن به عنوان مديريت منابع انساني الكترونيكي نام مي برند. افزايش و بهبود كارايي اداري و استفاده از ابعاد گوناگون تكنولوژي به مديران منابع انساني اين اجازه را مي دهد تا از پرسنل كمتري استفاده نموده و سهم و نقش ارزش زاي بيشتري در سازمان ايفا نمايند. تكامل سريع سيستم هاي ارائه خدمات الكترونيك منابع انساني سبب شده است تا اطلاعات، بيشتر و با شكل و فرمت مناسب تري در اختيار كاركنان و مديران قرار گيرد و آنها بتوانند از اين اطلاعات در راستاي منابع سازمان بهره بگيرند. مديريت منابع انساني الكترونيك در واقع با بهره گيري از تكنولوژي هاي پيشرفته و به همراه داشتن مطلوبيتهاي بسيار ، حامي و پشتيبان مديريت منابع انساني مي باشد. در فضايي كه رقابت رمز بقا و ماندگاري سازمانهاست، سيستم كارآمد مديريت منابع انساني الكترونيكي وعملكرد مناسب آن به‌عنوان سلاحي رقابتي در پديدآوردن فرصت ها و غلبه بر تهديدات براي سازمان ها به شمار آمده و در عين حال يك مزيت نسبي و چراغ راه مديران محسوب مي گردد. با افزايش پيچيدگي و پويايي محيط ، سازمان ها نيز بايد بيش از پيش به نوآوري روي بياورند تا بتوانند فرصتهاي جديد را شناسايي نموده و عملكرد برتر خود نسبت به رقبا را حفظ نمايند. خلاقيت و نوآوري لازمه و پيش درآمد توسعه و پيشرفت و تعالي يك سازمان و جامعه است و آگاهي از متون و تكنيك هاي آن ضرورتي اجتناب ناپذير براي مديران ، كاركنان و پژوهشگران علاقه مند است . افزايش خلاقيت در سازمانها مي تواند به ارتقاي كميت و كيفيت خدمات ، كاهش هزينه ها ، جلوگيري از اتلاف منابع ، كاهش بوروكراسي، افزايش كارآيي و بهره وري ، ايجاد انگيزش و رضايت شغلي در كاركنان منجر گردد . نوآوري را مي‌توان فرآيندي دانست كه اختراعات با استفاده از آن به محصولات، فرآيندها، خدمات يا تغييرات سازماني داراي ارزش افزوده يا قابل عرضه در بازار تبديل مي‌شوند .ايده اي كه توسط محققين در زمينه منابع انساني ونوآوري مورد تاكيد قرارگرفته است اين است كه فعاليتهاي مديريت منابع انساني مي توانند محيطي را ايجاد كنند كه حامي همكاري ومشاركت بوده وموجب شكل گيري و ارتقاي توسعه سرمايه هاي انساني واجتماعي شود ودر نتيجه نوآوري سازماني را تشويق كند .محقق دراين مقاله برآن است تا تاثيرگذاري معني دارمديريت منابع انساني الكترونيك رابرتشويق افراد به نوآوري در سازمان مورد بررسي قرار دهد.بدين منظور، ضمن معرفي زيرسيستم هاي مديريت منابع انساني الكترونيكي به بررسي وضعيت وتاثير زيرسيستم هاي اصلي مديريت منابع انساني الكترونيكي ماننده زيرسيستم الكترونيكي مديريت عملكرد وزيرسيستم الكترونيكي پرداخت وپاداش وتاثير آن برتشويق افراد به نوآوري خواهد پرداخت . درضمن مقاله حاضر گزارشي ازيك تحقيق درحال انجام است .


مبلغ قابل پرداخت 2,000 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۱۰ مرداد ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 358

مطالب تصادفی

  • دانلود کتاب هنر و معماری اسلامی
  • مجموعه مقالات اولين همايش هوش سازماني و هوش كسب و كار
  • کتاب Understanding Earth ویرایش پنجم
  • پروژه کارشناسی مکانیک با عنوان تحلیل و آنالیز قطعه های خودرو پژو 405
  • دانلود کتاب سقوط اثر آلبر کامو ترجمه فارسی نسخه اصلی و بدون سانسور

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "کتاب های نایاب و کاربردی" می باشد