تماس با ما

فید خبر خوان

نقشه سایت

کتاب های نایاب و کاربردی

همانند خودتان که نایاب هستید محلی برای آنچه نیاز دارید کتاب ها ، پروژه ها و مقاله های نایاب را اینجا پیدا کنید شعار ما این است همیشه بهترین هستید و باشید


اگر به یک وب سایت یا فروشگاه رایگان با فضای نامحدود و امکانات فراوان نیاز دارید بی درنگ دکمه زیر را کلیک نمایید.

ایجاد وب سایت یا
فروشگاه حرفه ای رایگان

دسته بندی سایت

پر فروش ترین های فورکیا


پر بازدید ترین های فورکیا

برچسب های مهم

آمار بازدید سایت

پیوند ها

آمار بازدید

  • بازدید امروز : 106
  • بازدید دیروز : 29
  • بازدید کل : 100584

مقاله مهندسی معماری با عنوان نگاهي به نشانه ها و نمادها در معماري اسلامي ايراني


مقاله با عنوان نگاهي به نشانه ها و نمادها در معماري اسلامي ايراني که در همایش ملی معماری پایدار و توسعه شهری در سال 1392 ارائه شده آماده دریافت می باشد.

چکیده

زيستن انسان درجامعه توام با تاثير پذيري ازفرهنگ آن جامعه است. اجتماع از رهگذر تبليغ و تبيين اعتقادات اساسي ارزش ها ورفتارهاي پذيرفته شده نمادهاي فرهنگي خود را دربين مردم رواج ميدهد از عناصر مهم فرهنگ ايراني اسلامي هنر است. هنرمند اسلامي هنرش رادرخدمت حقيقت قرارداده است و از اين رهگذر تحت تاثير آموزه هاي اسلام است. هنر دريك ارتباط دو سويه با فرهنگ از آن تاثير مي پذيرد و بر آن تاثير ميگذارد. هنر ايراني با تاثير گرفتن از اسلام جنبه اي لاهوتي يافت و ازطرف ديگر فرهنگ اسلامي با به خدمت گرفتن هنراسلامي توانست ازطريق نمادهاي رايج درآن مردماني را كه با هنراسلامي مواجه مي شدند پذيرنده ي فرهنگ اسلامي سازد به كارگيري ارايه هاي گياهي هندسي و حيواني درمعماري اسلامي بهترين برهان برايمان هنرمند مسلمان است هنرمند مسلمان با استفاده ازارايه هاي هندسي و گياهي دربناهي اسلامي به نوعي اين آرايه ها را وسيله اي درجهت بيان عقايد ديني و مذهبي خود قرار داده است درگيري اين آرايه ها با ايمان و عقايد مذهبي نوعي جاوداني اصالت و خلوص را درآنها بازتاب ميدهد دراين تحقيق اطلاعات به شيوه كتابخانه اي و استفاده از منابع و اطلاعات موجود دركتب و مقالات جمع اوري شده است و به بررسي و شناخت انواع تزئينات درمعماري اسلامي و همچنين نماد شناسي ارايه هاي معماري اسلامي خواهيم پرداخت.


مبلغ قابل پرداخت 1,500 تومان

توجه: پس از خرید فایل، لینک دانلود بصورت خودکار در اختیار شما قرار می گیرد و همچنین لینک دانلود به ایمیل شما ارسال می شود. درصورت وجود مشکل می توانید از بخش تماس با ما ی همین فروشگاه اطلاع رسانی نمایید.

Captcha
پشتیبانی خرید

برای مشاهده ضمانت خرید روی آن کلیک نمایید

  انتشار : ۲۳ تیر ۱۳۹۴               تعداد بازدید : 355

برچسب های مهم


مطالب تصادفی

  • دانلود کتاب هنر و معماری اسلامی
  • مجموعه مقالات اولين همايش هوش سازماني و هوش كسب و كار
  • کتاب Understanding Earth ویرایش پنجم
  • پروژه کارشناسی مکانیک با عنوان تحلیل و آنالیز قطعه های خودرو پژو 405
  • دانلود کتاب سقوط اثر آلبر کامو ترجمه فارسی نسخه اصلی و بدون سانسور

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به "کتاب های نایاب و کاربردی" می باشد